Zajęcia językowo – taneczne to też taneczne przerwy

W grudniu w naszej szkole odbyły się „taneczne przerwy”. Wspólny taniec, to świetny sposób na aktywne spędzanie czasu wolnego podczas przerw. Wszyscy chętni mieli możliwość zaprezentować swoje umiejętności taneczne we wspólnym pokazie. Przerwy dostarczyły wiele radości i zabawy oraz pozytywnie wpłynęły na integrację uczniów.
Tancerki kl. IV: Aleksandra Chabiera, Alicja Kucharska, Natalia Kurchan, Zuzanna Kwiatkowska, Nikola Lewandowska, Barbara Niezgoda, Weronika Nożewska, Maja Roguska, Małgorzata Sadowska, Anna Stefaniak, Iga Szałas, Amelia Szpetnar, Anastazja Szylar, Hanna Świętochowska.
Tancerki kl. V: Zofia Błaszczyk, Stefaniia Dubrova, Valeriia Dychko, Maria Kierat, Aleksandra Krawczyńska, Natalia Kuć, Gabriela Łabędź, Maria Opałka, Aleksandra Rogala, Wiktoria Rogowska, Julia Samojło, Barbara Toborek, Joanna Wielądek, Oliwia Poniecka, Pollina Borowska.
Tancerki kl. VI-VIII: Natalia Cyran, Olga Górecka, Michalina Jakubowska, Julia Kwiatkowska, Zofia Lesińska, Justyna Lewarska, Urszula Marchewka, Karolina Otolińska, Maja Pankowska, Aleksandra Styś, Aleksandra Suchocka, Wiktoria Wilińska, Kinga Wojda.
Zajęcia językowo – taneczne dla klas IV i V odbywały się w ramach projektu „Kompetentne i kreatywne dzieciaki w Gminie Halinów. Wsparcie uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Halinowie i Okuniewie”.
Zajęcia taneczne dla klas VI-VIII odbywały się również w ramach programu „Szkolny Klub Sportowy”.

Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Zajęcia językowo – taneczne to też taneczne przerwy, 10.0 out of 10 based on 1 rating