Klasy 2a, 2d i 2e w teatrze

Dnia 17 listopada 2023 r. w ramach realizacji innowacji „Klasa w terenie” klasa 2a, 2d i 2e udały się na wycieczkę do Białołęckiego ośrodka Kultury na przedstawienie „Dzieci z Bullerbyn” wystawiane przez Teatr Syrena. Na miejscu obejrzeliśmy wspaniałe widowisko, w którym bardzo wiernie odtworzono klimat powieści Astrid Lindgren o tym samym tytule. Uczniowie z zachwytem przyglądali się aktorskiej grze, podrygując przy wesołych piosenkach płynących ze sceny. Jedni doszukiwali się podobieństw i różnic porównując przedstawiane historie z przeczytaną lekturą, inni zaciekawieni wspaniale pokazanymi przygodami bohaterów zachęcili się do jej przeczytania. Udział w przedstawieniu wszystkim sprawił wiele radości i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.
Beata Fruba, Anna Krupa-Szczepańska, Monika Koprowicz-Waszczuk

Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Klasy 2a, 2d i 2e w teatrze, 10.0 out of 10 based on 1 rating