Turniej Koszykówki o Puchar Burmistrza Halinowa

W dniach 13 i 14 listopada 2023r. w naszej szkole odbył się Turniej Koszykówki o Puchar Burmistrza Halinowa dla klas IV-VI. Pierwszego dnia rywalizowały dziewczęta z pięciu szkół. Nasze zawodniczki okazały się bezkonkurencyjne, wygrywając wszystkie swoje mecze. Kadra naszej szkoły: Lena Trzpil, Małgosia Pietrak, Laura Krawczyk, Ala Bułak, Basia Brach, Ala Dul, Natalia Pierlejewska, Hania Sobczyk, Ala Sadłowska, Weronika Minicka, Natalia Szypulska.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: SP Halinów
II miejsce SP 3 Sulejówek
III miejsce „Smart School” z Zakrętu
IV miejsce SP Cisie
V miejsce SP Okuniew

Drugiego dnia do rywalizacji przystąpili chłopcy. W turnieju wzięło udział 7 drużyn. Z naszej szkoły wystawione zostały dwie ekipy: chłopcy z klas VI (Halinów 2) oraz chłopcy z klas V (Halinów 1). Mecze odbywały się w dwóch grupach.
W finale spotkały się dwie niepokonane drużyny: Halinów 2 oraz Smart School. Po bardzo emocjonującym meczu, pełnym dramaturgii i wielu zwrotów akcji, to nasza szkoła wyszła z potyczki zwycięsko.
Kadra naszej szkoły:
Halinów 1: Szymon Schiffers, Nikodem Adamiec, Mikołaj Czajka, Adam Dybowski, Julian Goławski, Mateusz Piotrkowicz, Jan Cieciera.
Halinów 2: Bartek Wysokiński, Piotr Rombel, Jan Bociek, Piotr Łyjak, Szymon Rupala, Ignacy Antkowiak, Krzysztof Luśnia, Szymon Dudziński, Olaf Paradowski.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: SP Halinów 2
II miejsce: Smart School
III miejsce: SP 3 Sulejówek
IV miejsce: SP Cisie
V miejsce: SP Okuniew
VI miejsce: SP Brzeziny
VII miejsce: SP Halinów 1

Serdecznie gratulujemy i życzymy Wam dalszych sukcesów.
Nauczyciele wychowania fizycznego:
Kamila Sielecka, Przemysław Jurewicz, Krzysztof Sowiński, Karol Trojniel

Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Turniej Koszykówki o Puchar Burmistrza Halinowa, 10.0 out of 10 based on 2 ratings