Występy cheerleaderek

W dniach 13 – 14 listopada 2023r. w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie odbył się Turnieje Koszykówki Dziewcząt i Chłopców z klas IV-VI o Puchar Burmistrza Halinowa. Rozgrywki uświetniały występy zespołu tanecznego dziewcząt z klas IV i V. Dziewczęta podtrzymywały energię kibiców podczas przerw, tak aby w czasie kolejnych meczów tak samo mocno zagrzewali drużyny do walki.
Zespół taneczny – klasa IV: Aleksandra Chabiera, Natalia Kurchan, Zuzanna Kwiatkowska, Nikola Lewandowska, Barbara Niezgoda, Weronika Nożewska, Maja Roguska, Małgorzata Sadowska, Anna Stefaniak, Iga Szałas, Amelia Szpetnar, Anastazja Szylar.
Zespól taneczny – klasa V: Zofia Błaszczyk, Laura Budny, Stefaniia Dubrova, Valeriia Dychko, Maria Kierat, Aleksandra Krawczyńska, Natalia Kuć, Gabriela Łabędź, Maria Opałka, Aleksandra Rogala, Wiktoria Rogowska, Julia Samojło, Nikola Siwczuk, Aurelia Stelmach, Barbara Toborek, Joanna Wielądek, Oliwia Poniecka, Pollina Borowska
Zajęcia językowo – taneczne dla klas IV i V odbywają się w ramach projektu „Kompetentne i kreatywne dzieciaki w Gminie Halinów. Wsparcie uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Halinowie i Okuniewie”.
Magdalena Lesiak

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (3 votes cast)
Występy cheerleaderek, 8.3 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej