Halinów z drugim Mistrzostwem Powiatu w Unihokeju Dziewcząt!

Dnia 9 listopada 2023 roku w SP4 w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w unihokeju dziewcząt w kategorii dzieci (kl. 4-6). Nasza młodsza drużyna spisała się równie wspaniale jak starsza i też zdecydowanie wygrała wszystkie mecze, nie tracąc przy tym ani jednej bramki! W przyszłym tygodniu ponownie w SP4 rozegramy zawody regionalne – stawką tego turnieju jest awans na Mistrzostwa Województwa. Trzymajcie kciuki! Naszą szkołę reprezentowały: Małgosia Pietrak, Sandra Całus, Lena Trzpil, Ala Sadłowska, Agata Bąk, Ala Dul (6E); Ala Bułak (6B), Pola Parys (6D); Julia Bielińska (5F)
Trener Przemysław Jurewicz
Cała drużyna składa serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za sfinansowanie transportu na zawody.

Wyniki naszej drużyny:
SP Halinów – SP1 Grzebowilk 7:0
SP Halinów – Janów 4:0
SP Halinów – SP1 Mińsk Maz. 11:0
SP Halinów – SP Dębe Wielkie 7:0
SP Halinów – SP4 Mińsk Maz 5:0

Klasyfikacja końcowa:
I SP Halinów
II SP 4 Mińsk Maz.
III SP Dębe Wielkie
IV SP Janów

Rating: 10.0/10 (2 votes cast)