Listy klas pierwszych

W dniu 29 lipca 2023 roku komisja złożona z wychowawczyń oddziałów zerowych wraz z wicedyrektor Ewą Kupiec utworzyła skład osobowy przyszłorocznych klas pierwszych. Spełnione zostały prośby rodziców i mamy nadzieję, że utworzone klasy pierwsze będą sprzyjały rozwojowi naszych dzieci. Musimy uwzględnić różnorodność uczniów, ich temperamenty i możliwości, specyficzne potrzeby edukacyjne, orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, ale również zasoby lokalowe szkoły. Utworzono sześć klas pierwszych o podobnym składzie osobowym pod względem płci, możliwości i potrzeb uczniów, sprzyjających równomiernemu rozwojowi dzieci. Listy klas pierwszych dostępne od 30 lipca 2023 r. od godziny 12.00, w wejściu głównym do szkoły od ulicy Okuniewskiej.
Przydział wychowawców nastąpi po 15 sierpnia.

Rating: 7.3/10 (9 votes cast)
Listy klas pierwszych, 7.3 out of 10 based on 9 ratings