Lekcja Edukacji dla Bezpieczeństwa klas 8 z instruktorem strzelania

W roku szkolnym 2022/2023 po raz pierwszy w podstawie programowej przedmiotu Edukacji dla Bezpieczeństwa pojawiła się tematyka związana z bronią strzelecką. W naszej szkole zajęcia takie przeprowadził Pan, który jest wykwalifikowanym instruktorem strzelania. Uczniowie klas 8 poznali: zasady bezpiecznego i efektywnego posługiwania się bronią strzelecką, podstawowe części składowe broni strzeleckiej, postawy strzeleckie, zgrywanie przyrządów celowniczych, regulowanie oddechu w czasie składania się do strzału, ściąganie języka spustowego oraz rodzaje broni strzeleckiej. Mieli okazję potrzymać w ręku pistolet i karabin. Lekcja wzbudziła duże zainteresowanie u uczniów.
Beata Grynfelder

Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Lekcja Edukacji dla Bezpieczeństwa klas 8 z instruktorem strzelania, 10.0 out of 10 based on 2 ratings