Ogólnopolski konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”

Miło nam przekazać wiadomość o konkursie recytatorskim „ Warszawska Syrenka”, którego etap szkolny miał miejsce 10.03.2023r. w naszej placówce. Zgłosiło się do niego liczne grono uczniów i uczennic. Jury miało nie lada wyzwanie w wybraniu najlepszych prezentacji. Po dłuższej naradzie wyłoniono laureatów:
I miejsce zajęli : Góźdź Maksymilian kl. 3e, Momot Weronika kl. 2a, Pilarska Nina kl. 2d
II miejsce: Pustoła Amelia kl. 2a, Wąsowicz Konstancja kl. 3b, Szulim Wojciech kl. 3b, Kołodziejska Amelia kl. 1a
III miejsce: Stasiak Aleksandra kl. 2a, Wiliński Wojciech kl. 2a, Prokop Iga kl. 2d, Matuszewski Filip kl. 2c,
Wyróżnienie: Potęgowska Zuzanna kl. 2d, Brzezicka Amelia kl. 2e, Kwiatkowska Zofia kl. 2e, Kaim Mikołaj kl. 1a
Serdecznie gratulujemy!
Informujemy także, że jeden z naszych laureatów – Maksymilian Góźdź podczas przesłuchań w etapie gminnym, który miał miejsce 21.03.2023r – został zwycięzcą i będzie reprezentował naszą szkołę w Mińsku Mazowieckim.
Koordynatorzy: A. Przybysz i J. Gójska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (5 votes cast)
Ogólnopolski konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”, 8.0 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej