„List do ÅšwiÄ™tego MikoÅ‚aja” projekt anglistów

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych postanowili wysłać listy do św. Mikołaja. Wiedząc, że Mikołaj mieszka w Kanadzie i posługuje się językiem angielskim, dzieci zdecydowały, że spróbują swoich sił i również napiszą listy w tym języku. Listy zostały przygotowane przez uczniów z pomocą nauczycieli, którzy udzielali im wskazówek i pomagali w tłumaczeniu na język angielski. Dzieci były bardzo zaangażowane w proces pisania swoich wiadomości. Listy zostały wysłane do Kanady za pośrednictwem poczty, a uczniowie byli bardzo podekscytowani na myśl o tym, że ich listy mogą trafić do rąk samego św. Mikołaja. W swoich listach dzieci prosiły Mikołaja o różne prezenty, takie jak nowe zabawki, gry komputerowe czy książki. Pisząc listy do św. Mikołaja, nasi uczniowie mieli okazję nie tylko ćwiczyć swoje umiejętności językowe, ale także wyrażać swoje marzenia i pragnienia. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu projektowi dzieci mogły lepiej zrozumieć tradycję Bożego Narodzenia i przeżyć ją w pełni. Mamy nadzieję, że Święty Mikołaj przeczytał wszystkie wiadomości i w Wigilijny wieczór będzie pamiętał o naszych uczniach. Nauczyciele języka angielskiego.

Rating: 9.5/10 (4 votes cast)
„List do Świętego Mikołaja" projekt anglistów, 9.5 out of 10 based on 4 ratings