Spotkanie z dziennikarzem w klasie 3d

Pewnego jesiennego dnia klasÄ™ 3d odwiedziÅ‚ Tata Diany – Pan Damian Simonart, który z zawodu i z zamiÅ‚owania jest dziennikarzem. W bardzo ciekawy sposób nasz Gość opowiedziaÅ‚ nam o swojej pracy, pokazaÅ‚ nowoczesne sprzÄ™ty, które sÄ… nieodÅ‚Ä…cznym narzÄ™dziem Jego pracy oraz zaprezentowaÅ‚ przygotowany przez siebie film, który byÅ‚ dla nas ogromnym zaskoczeniem. PrzedstawiaÅ‚ nie tylko naszÄ… szkoÅ‚Ä™ widzianÄ… oczami dziennikarza, ale także zawieraÅ‚ kadry prezentujÄ…ce znane osoby, z którymi Pan Damian prowadziÅ‚ wywiady. Na zakoÅ„czenie spotkania mogliÅ›my zadać nurtujÄ…ce nas pytania, na które otrzymaliÅ›my fachowe i wyczerpujÄ…ce odpowiedzi. Praca dziennikarza nie jest nam już obca.
Ta niecodzienna lekcja okazała się dla wszystkich interesującą podróżą do świata mediów, za którą serdecznie dziękujemy!
Wychowawca klasy Justyna Mirosz z uczniami

Rating: 7.8/10 (4 votes cast)
Spotkanie z dziennikarzem w klasie 3d, 7.8 out of 10 based on 4 ratings