Świąteczna Drużyna z Halinowa zdobyła III miejsce w XI Korowodzie Kolęd

To już XI Korowód Kolędowy organizowany przez Lokalną Grupę Działania Ziemi Mińskiej. W SP Nr 1 w Sulejówku zmagało się 11 zespołów artystycznych, kół zainteresowań i grup nieformalnych z miast i gmin ziemi mińskiej. Konkurencja silna, emocje sięgające zenitu, ale udało się! Brawurowy występ Świątecznej Drużyny z Halinowa poruszył serca jury i publiczności. Grupa połączyła różne pokolenia i środowiska społeczności halinowskiej w jeden wspólny kolędowy korowód. Zespół w składzie: Anna Jackiewicz, Adam Matyjasek, Marta Matyjasek, Zofia Natkańska, Maja Oliszewska, Diana Simonart, Apolonia Zalewska, Maria Zalewska zaprezentował się znakomicie. Tony akordeonu i skrzypiec wraz ze śpiewem, ruchem scenicznym i dobranymi strojami stworzyły niezapomniany świąteczny nastrój. Gratulacje dla laureatów i dla opiekunki grupy, nauczycielki ZSP w Halinowie pani Justyny Mirosz. To wielka umiejętność zachęcić do wspólnych działań uczniów, rodziców, nauczycieli. Wspólne tworzenie występu i jego sukces pozostawi na zawsze ciepłe wspomnienie w sercach wszystkich zaangażowanych osób.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.1/10 (10 votes cast)
Świąteczna Drużyna z Halinowa zdobyła III miejsce w XI Korowodzie Kolęd, 9.1 out of 10 based on 10 ratingsPowrót do strony głównej