Wycieczka do Muzeum Józefa Piłsudskiego klas 5B, 5C i 5D

Dnia 17.11.2022 nasza klasa z klasą 5B i 5C pojechała do kina „Kurtyna” na film „Nela i tajemnica kurokota”. Film wszystkim bardzo podobał się. Zajadaliśmy się popcornem i nachosami, było bardzo fajnie. Po skończonym seansie pojechaliśmy do Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. W muzeum zeszliśmy głęboko pod ziemię bardzo długimi schodami. Oglądaliśmy wraz z przewodnikiem różne galerie związane z życiem Józefa Piłsudskiego i jego rodziną. Co pewien czas Pani przewodnik zadawała nam pytania związane z poznaną galerią. Na koniec zwiedzania Pani przewodnik zapytała nas, co najbardziej nam się podobało. Po wizycie w muzeum wszyscy wróciliśmy do szkoły. Sądzę, że wszystkim bardzo podobała się wycieczka!
Autor relacji: Liliana Marzeion klasa 5D
Opiekunowie: Kamila Sielecka, Marta Woźnica, Karol Trojniel, Beata Rusińska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Wycieczka do Muzeum Józefa Piłsudskiego klas 5B, 5C i 5D, 10.0 out of 10 based on 2 ratingsPowrót do strony głównej