Dzień Edukacji Narodowej

W Dniu Edukacji Narodowej pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie otrzymali Nagrodę od Dyrektor Lidii Kołakowskiej, która dziękowała za zaangażowanie, pasję i współpracę w realizacji zadań Zespołu. Życzymy dalszych sukcesów i zadowolenia z pracy.

Nagrodę otrzymali nauczyciele przedszkola: Luiza Błaszczak, Katarzyna Damętka, Joanna Dorosz, Sylwia Jaśkiewicz, Edyta Lesińska, Małgorzata Lipińska, Małgorzata Ładno, Katarzyna Piekut-Grzęda, Dorota Płoszaj, Dorota Spryszak, Magdalena Szulim, Natalia Szulim. Nauczyciele szkoły podstawowej: Agnieszka Bondyra, Marta Bucholtz, Anna Dziobak, Joanna Gójska, Maria Groszek, Monika Janusz, Przemysław Jurewicz, Agata Kalita, Monika Koprowicz-Waszczuk, Agnieszka Kupiec, Anna Ludwiniak, Ewa Ludwiniak, Magdalena Lesiak, Maria Lipiec, Monika Nageh, Marlena Pilarska, Agnieszka Podbielska, Anna Przybysz, Elżbieta Rokicka, Magdalena Rudnik, Monika Rzążewska, Małgorzata Saniewska, Jadwiga Siwek, Krzysztof Sowiński, Agata Sokołowska, Katarzyna Świerczyńska, Iwona Wojtaszek, Marta Woźnica, Kamila Zbiciak, Andrzej Żbik. Pracownicy administracji i obsługi: Joanna Antosz, Urszula Cabaj, Małgorzata Fidecka, Wiesław Gadomski, Sylwia Jeznach, Agnieszka Jęczmieniowska, Zofia Kwiatkowska, Monika Linde, Agnieszka Matusik, Tomasz Mętrak, Adam Nagórka, Marianna Pietrzyk, Renata Podstawka, Justyna Rupala, Marzena Rupala, Mariola Smoderek, Urszula Sukiennik, Ilona Szuba.

.

Rating: 4.4/10 (12 votes cast)
Dzień Edukacji Narodowej, 4.4 out of 10 based on 12 ratings