Gminne uroczystości Dnia Edukacji Narodowej

Nasza szkoła miała zaszczyt gościć Pana Adama Ciszkowskiego Burmistrza Halinowa, Panią Dominikę Martoń-Jaroszewską Dyrektor Centrum Usług Wspólnych, Panią Krystynę Szmurło Główną Specjalistę ds. Edukacji, a także Dyrektorów wszystkich Jednostek Oświatowych z Gminy Halinów wraz z nauczycielami. Uczniowie klasy 3d pod kierownictwem pań wychowawczyń: Justyny Mirosz i Ewy Mielcarz, przygotowali humorystyczny i ciepły występ. Pan Adam Ciszkowski wręczył wyróżniającym się nauczycielom Nagrody Burmistrza Halinowa. Miło nam poinformować, że w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie nagrodę otrzymały: Lidia Kołakowska, Ewa Kupiec, Dorota Bębnowicz, Katarzyna Chmielewska, Monika Fidecka, Justyna Mirosz i Kamila Sielecka. Szczególne gratulacje od Burmistrza Halinowa otrzymała Pani Joanna Szczepańska nagrodzona w tym roku medalem Komisji Edukacji Narodowej. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Rating: 7.5/10 (8 votes cast)
Gminne uroczystości Dnia Edukacji Narodowej, 7.5 out of 10 based on 8 ratings