Wycieczka klas 4b i 4c na Farmę Dyń w Powsinie

W dniu 5.10. uczniowie klasy 4B z wychowawczyniÄ…, PaniÄ… DorotÄ… BÄ™bnowicz oraz klasy 4C z wychowawczyniÄ…, paniÄ… MariÄ… Groszek pojechali na wycieczkÄ™ do Farmy DyÅ„ w Powsinie. Na miejscu czekaÅ‚o na nich mnóstwo atrakcji, m.in. zabawa w labiryncie ze sÅ‚omy, przeciÄ…ganie liny oraz karmienie i gÅ‚askanie zwierzÄ…t w mini-zoo – królików, alpak, kóz i gÄ™si. Uczniowie mieli także okazjÄ™ poskakać na trampolinach, pojeździć na tyrolkach oraz gokartach, a także samodzielnie zbierać dynie na polu dyniowym. Na koniec, zmÄ™czeni, ale bardzo zadowoleni, posilili siÄ™ pieczonymi kieÅ‚baskami i wrólili do Halinowa zabierajÄ…c ze sobÄ… pamiÄ…tkowÄ… dyniÄ™.

Rating: 7.8/10 (4 votes cast)
Wycieczka klas 4b i 4c na Farmę Dyń w Powsinie, 7.8 out of 10 based on 4 ratings