Ogólnopolski Projekt Edukacyjno-Społeczny „Każdy inny – wszyscy równi”

W ramach projektu „Każdy inny – wszyscy równi” miesiąc wrzesień był poświęcony osobom Głuchym. Uczniowie klasy 3e z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Głuchych i Języka Migowego wzięli udział w Międzynarodowej Akcji Migamy Jabłuszko, której celem było podniesienie świadomości na temat osiągnięć i problemów osób głuchych i niedosłyszących. Było to dla dzieci duże przeżycie. Gościliśmy też u nas studentkę logopedii klinicznej kończącą kurs języka migowego, która nauczyła uczniów alfabetu migowego i podstawowych zwrotów w tym języku. Zajęcia były bardzo ciekawe, a uczniowie mocno zaangażowani. Patrycja zwróciła uwagę na fakt, że mimo, iż się różnimy, każdy z nas zasługuje na szacunek.

Rating: 7.3/10 (6 votes cast)
Ogólnopolski Projekt Edukacyjno-Społeczny „Każdy inny – wszyscy równi”, 7.3 out of 10 based on 6 ratings