wolont 1-3 Szanowna Dyrekcja, Szanowne Grono Pedagogiczne,
Drodzy Uczniowie
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie

Pragnę Wam gorąco podziękować za aktywny udział w misyjnym dziele Kościoła, za kontynuowanie programu „Adopcji serca”, otwarte serca i solidarność z ubogimi dziećmi Kamerunu.
Potwierdzam wpłatę 940 zł , która wpłynęła na nasze konto 8.07.2022 r. Dziękujemy bardzo za przeprowadzoną zbiórkę, gratulujemy zebranej kwoty i składamy za nią szczere „BÓG ZAPŁAĆ!”.

Ofiarowane przez Was środki przeznaczamy na edukację przedszkolną i szkolną podopiecznych: Koukem Suample Ernise- 174 L i Dongang India Jeannette – 5 L na misji Balengou. W ich imieniu, rodzin oraz sióstr misjonarek wypowiadamy szczere MERCI! czyli DZIĘKUJEMY
Zapewniamy, że Siostry wraz z podopiecznymi są wdzięczne za każdą okazaną im pomoc i modlą się w intencjach Przyjaciół z Polski, dzięki którym ich życie staje się radośniejsze, z nadzieją na lepszą przyszłość.
Łączę się w modlitwie za misje i życzę każdemu z Was obfitych łask Bożych i Opieki Matki Najświętszej.
s. Eligia Opiłowska

List —>>>

Rating: 4.3/10 (4 votes cast)
Podziękowania, 4.3 out of 10 based on 4 ratings