„Bliżej natury”- wycieczka klasy VII oddziału przygotowawczego do warszawskiego ZOO

W piątek 10 czerwca 2022 roku nasza klasa , do której uczęszcza młodzież z Ukrainy wraz z wychowawcą i rodzicami, panią Marią Hetsun i panią Tatianą Serafym udała się na wycieczkę do ZOO. Warszawskie ZOO to miejsce, w którym na przestrzeni 40 ha mieszka 12 000 zwierząt i które reprezentują 500 gatunków, w tym zwierzęta zagrożone wyginięciem. Zwierzęta mają swoje wybiegi, woliery, terraria, akwaria, niektóre mieszkają w pawilonach. Podczas wędrówki po ZOO uczniowie podziwiali różne zwierzęta, m.in. żyrafy, jednorożce, kangury, pandy, foki, niedźwiedzie polarne, gepardy. Młodzież z zainteresowaniem odwiedzała zwierzęta, zarówno te, które znajdowały się na wybiegach, jak i te, które były w terrariach czy akwariach. W międzyczasie udało nam się zrobić przerwę na lody i odpoczynek. Pogoda dopisała, więc 3-godzinny spacer okazał się wyjątkową formą relaksu i odpoczynku od obowiązków szkolnych.
Wychowawca: Krystyna Tulewicz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (3 votes cast)
„Bliżej natury”- wycieczka klasy VII oddziału przygotowawczego do warszawskiego ZOO, 6.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej