„Był miesiąc maj, szumiał gaj…”, czyli „Kopciuszek” w naszej szkole

W piątkowy poranek i wieczór- 27 maja 2022 r. uczniowie klasy V d, VII a i VIII g zabrali dwukrotnie zgromadzonych gości w niezwykłą podróż, podróż do świata baśni, świata ponadczasowych wartości, który niezmiennie od wieków pokazuje, że ludzie o pięknych i szlachetnych sercach zawsze będą nagrodzeni… Dzięki wspaniałym strojom, scenografii, a przede wszystkim tekstowi baśni w literackiej adaptacji genialnego Jana Brzechwy widzowie mogli przypomnieć sobie historię tajemniczej właścicielki złotego pantofelka. Uczniowie klas 1-3 byli bardzo zadowolone z prezentu na Dzień Dziecka przygotowanego przez starszych kolegów, rodzice aktorów dumni ze swoich pociech, zaś młodzi artyści szczęśliwi, że sprawili wszystkim taką radość.
Maria Lipiec, Marlena Pilarska
Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Włodarczyk za wykonanie pięknych zdjęć i zapraszamy do ich obejrzenia w fotogalerii.

Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
„Był miesiąc maj, szumiał gaj...", czyli „Kopciuszek" w naszej szkole, 10.0 out of 10 based on 1 rating