III miejsce w Gminnym Turnieju w Dwa Ognie o Puchar Dyrektora SP w Brzezinach

Uczniowie klas IV w dniu 16.05.2022 wzięli udział w Turnieju w Dwa Ognie. Gospodarzem zawodów sportowych była szkoła w Brzezinach, ponadto w turnieju wystąpili uczniowie z Okuniewa, Cisia i Chobotu. Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Halinowie w każdym meczu rywalizowała z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem, współpracując na boisku. Wszystkie rozegrane mecze były zacięte i wyrównane. Reprezentacja SP Halinów w składzie: Barbara Brach, Ignacy Antkowiak, Damian Kaniuk, Laura Krawczyk, Krzysztof Luśnia, Małgorzata Pietrak, Piotr Rombel, Szymon Rupala, Oliwia Sochacka i Lena Trzpil, zdobyła puchar za III miejsce. Gratulacje!

Wyniki turnieju:
I miejsce SP w Brzezinach;
II miejsce SP w Okuniewie;
III miejsce SP w Halinowie;
IV miejsce SP Chobocie;
V miejsce SP w Cisiu.

Opiekun: Karol Trojniel.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
III miejsce w Gminnym Turnieju w Dwa Ognie o Puchar Dyrektora SP w Brzezinach, 10.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej