Gminny Turniej Unihokeja Dziewcząt o Puchar Burmistrza Halinowa

Dnia 29 kwietnia 2022 roku w naszej szkole odbył się Gminny Turniej Unihokeja Dziewcząt o Puchar Burmistrza Halinowa. W zawodach udział wzięło 6 drużyn – 3 z Halinowa oraz z Cisia, Okuniewa i Brzezin. Nasze zespoły zaprezentowały się doskonale – zdobyły 3 pierwsze miejsca! Serdeczne podziękowania składamy Panu Burmistrzowi Halinowa
Adamowi Ciszkowskiemu za ufundowanie nagród.Klasyfikacja końcowa:
I SP Halinów 1
II SP Halinów 2
III SP Halinów 3
IV SP Cisie
V SP Brzeziny
VI SP Okuniew
Naszą szkołę reprezentowały:
Halinów 1 (kl. 7-8) Sylwia Jakubowicz (8g); Marysia Jadczak, Zosia Goduńska (7f); Marta Ziarko, Antosia Andrusiuk (7d); Karolina Zagórna (6c)
Halinów 2 (kl. 5-6) Wiktoria Karpińska (7d); Zosia Pazio, Michalina Karasiewicz, Julia Ciechomska (6b); Aleksandra Grabowska (5c); Lena Trzpil, Małgosia Pietrak (4e)
Halinów 3 (kl. 4) Ala Sadłowska, Ala Dul, Agata Bąk, Sandra Całus, Martyna Kaim (4e); Matylda Konowrocka (4c); Liliana Marzeion (4d)
Trener Przemysław Jurewicz
Jesteśmy bardzo dumni z postawy naszych dziewcząt. Dziewczyny najstarsze w pięknym stylu pewnie wygrały wszystkie mecze. Dziewczyny z klas 5-6 uległy również grały świetnie (uległy tylko starszym koleżankom z Halinowa, zaledwie jedną bramką, po bardzo zaciętym i emocjonującym meczu). Dziewczyny najmłodsze, które trenują dopiero od tego roku bez żadnego stresu rywalizowały z o wiele starszymi przeciwniczkami, dzięki czemu zdobyły 3 miejsce.
Przerwy między meczami uświetniły występy dziewcząt z zespołu tanecznego w składzie: Lara Abramczyk, Anna Beczek, Julia Chomicka, Natalia Cyran, Gabriela Foryś, Maja Pankowska, Alicja Piech, Aleksandra Suchocka, Julia Żukowska
Opiekun grupy tanecznej Magdalena Lesiak

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Gminny Turniej Unihokeja Dziewcząt o Puchar Burmistrza Halinowa, 10.0 out of 10 based on 2 ratingsPowrót do strony głównej