„Ratownicy czytelnictwa”

ratownicy czytelnictwa Nasza Szkoła bierze udział w projekcie „Ratownicy czytelnictwa” organizowanym przez Fundację Powszechnego Czytania.
Program skierowany jest do całego środowiska szkolnego: nauczycieli, uczniów oraz rodziców, trwa do końca maja 2022 r. Podejmując działania na rzecz upowszechniania czytania, walczymy o otrzymanie Certyfikatu Szkoły Ratowników Czytelnictwa. Na bieżąco będziemy Was informować o konkursach, akcjach czytelniczych w ramach tego projektu. Zachęcamy do wzięcia czynnego udziału wszystkich, którzy chcą się przyczynić do zrealizowania celu. Więcej informacji znajdziecie w bibliotece szkolnej.

Dołącz do nas! Zostań Ratownikiem czytelnictwa!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)
„Ratownicy czytelnictwa”, 10.0 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej