Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Ksiądz Proboszcz wraz z nauczycielami religii zaprasza na mszę w kościele w Halinowie o godzinie 8.00

Rok szkolny rozpoczynamy 1 września 2021roku. Ze względu na stan pandemii i warunki lokalowe szkoły wspólne uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego przewidziane są tylko dla uczniów klas pierwszych oraz dla uczniów klas czwartych. Uczniowie pozostałych klas spotykają się z wychowawcami w swoich salach.

Uczniowie klas pierwszych wraz z rodzicami.
Zapraszamy o godzinie 9.00 na halę sportową. Wchodzimy do hali wejściami od ulicy Pułaskiego.
Rekomendujemy obecność jednego rodzica. Po wspólnej uroczystości odbędą się spotkania z wychowawcami.

Uczniowie klas czwartych wraz z rodzicami.
Zapraszamy o godzinie 10.00 na halę sportową. Wchodzimy do hali wejściami od ulicy Pułaskiego.
Rekomendujemy obecność jednego rodzica. Po wspólnej uroczystości odbędą się spotkania z wychowawcami.

Uczniowie klas drugich i trzecich.
Uczniowie spotykają się z wychowawcami w salach zajęć o godzinie 11.00. Wejście do budynku przez szatnię od ulicy Okuniewskiej. Rodzic może odprowadzić dziecko do przedsionka szatni, tak jak miało to miejsce w poprzednim roku szkolnym. Informacje o przydziale sal znajdują się w przedsionku szatni.

Uczniowie klas V – VIII.
Uczniowie spotykają się z wychowawcami w salach zajęć o godzinie 11.00. Wejście do budynku od ulicy Prusa. Rodzic może odprowadzić dziecko do wejścia do budynku, tak jak miało to miejsce w poprzednim roku szkolnym. Informacje o przydziale sal znajdują się w holu głównym.

Pamiętajmy o stroju galowym oraz obowiązujących w szkole procedurach bezpieczeństwa.

Zebranie rodziców

Pierwsze zebranie rodziców uczniów klas 1 – VIII odbędzie się już 2 września 2021r.

Klasy I i IV – godzina 17.00
Klasy pozostałe – godzina 18.00

Informacja o salach zebrań będzie dostępna w głównych wejściach do szkoły.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (12 votes cast)
Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022, 5.0 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej