Od 31 maja wracamy do szkoły

Od 31 maja wszyscy uczniowie powracają do szkoły. Nauka stacjonarna, która kiedyś była normą wymaga przypomnienia. Zwłaszcza klasom szóstym i siódmym, dla których poniedziałek to pierwszy dzień w szkole po długiej niebytności. Nauczyciele pomogą uczniom stopniowo wdrożyć się w rytm szkolny. Planujemy poświęcić dużo czasu na rozmowy z uczniami, integracje zespołów klasowych i spokojne przejście przez klasyfikację roczną. To na razie tylko trzy dni nauki i długi weekend – 4 czerwca jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych. Dla uczniów, którzy nie mogą pozostać sami w domu organizujemy zajęcia opiekuńcze.

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.9/10 (9 votes cast)
Od 31 maja wracamy do szkoły, 8.9 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej