Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki

Szkolne Koło Caritas wraz z Małym Samorządem Uczniowskim zgłosiło nasz Zespół do Akcji Charytatywnej „Eko Zwierzaki – Tusz do paki”. Jest to ogólnopolska kampania edukacyjno-charytatywna, której celem jest edukacja ekologiczna oraz pomoc zwierzętom przebywającym w schroniskach. Kampania polega na zbiórce zużytych tonerów z drukarek atramentowych oraz przekazaniu ich do recyklingu. Z uzyskanych w ten sposób funduszy, zakupiona będzie karma dla zwierząt ze schronisk.
W naszej szkole od 28.04.21 w każdej klasie 1-3 oraz przy wejściu do szkoły i przy sekretariacie w budynku A będą ustawione pojemniki do zbiórki tonerów.
Im więcej zbierzemy tonerów, tym więcej karmy trafi do zwierzaków.
Organizatorzy Akcji zwracają się z prośbą, aby zużyte tonery były oryginalne to znaczy wcześniej nie uzupełniane.
Zachęcamy również do obejrzenia filmu promującego kampanię.
Film

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.8/10 (4 votes cast)
Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki, 6.8 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej