Od 19 kwietnia wraca do szkoły przedszkole i oddziały przedszkolne

19 kwietnia otwieramy przedszkole i oddziały przedszkolne dla naszych dzieci. Wszystkich obowiązują znane już Zasady funkcjonowania Przedszkola i Oddziałów Przedszkolnych w ZSP w Halinowie w okresie ogłoszonego stanu epidemii w związku z zagrożeniem zakażeniem COVID-19.
Uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej uczą się nadal zdalnie.

Od najbliższego poniedziałku możliwe będzie także uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu – przy zachowaniu limitu 25 osób.

• ZARZĄDZENIE NR 143.04.2020.2021 Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie z dnia 16 kwietnia 2021 roku w w sprawie: powrotu do funkcjonowania Przedszkola i Oddziałów Przedszkolnych w trybie stacjonarnym oraz kontynuacji czasowego ograniczenia funkcjonowania Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie.
  • VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 6.4/10 (5 votes cast)
    Od 19 kwietnia wraca do szkoły przedszkole i oddziały przedszkolne, 6.4 out of 10 based on 5 ratings