0b poznaje zawody

W ramach projektu: „Preorientacja zawodowa w przedszkolu” oraz tematu tygodnia: „Zawody” grupa 0b miała intensywny czas. Odwiedziliśmy bibliotekę szkolną, gdzie pani Sylwia Mróz przybliżyła dzieciom zawód bibliotekarza oraz zachęciła do czytania książek, pani Ula Sukiennik przeprowadziła pogadankę na temat higieny i zdrowego trybu życia oraz opowiedziała o zawodzie pielęgniarki, a pani Krysia pokazała jak wygląda profesjonalna kuchnia, sprzęt oraz zapoznała dzieci z najważniejszymi zasadami panującymi w kuchni. Zwieńczeniem tygodnia było wykonanie zdrowej i smacznej sałatki owocowej. Dziękujemy paniom za przybliżenie specyfiki zawodów, które wykonują.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (4 votes cast)
0b poznaje zawody, 9.0 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej