Nigdy nas dość nie mają, za to je ludzie kochają

Dnia 17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. „Kociarze” z grupy Animals Halinów nie zapomnieli o tym święcie. Dnia 18 lutego 2019r. fani zebrali się na dużej przerwie, aby podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka. Naszym głównym celem było przypomnienie wszystkim ważnego zadania do jakiego człowiek powinien się poczuwać tj. niesienie pomocy bezdomnym oraz żyjącym na wolności zwierzętom. Wolontariusze przynieśli plakaty, kolaże, ciekawostki. Hania i Wiktoria napisały śliczne wiersze, które zamieściliśmy w galerii zdjęć. Gratulujemy! Oceńcie sami…Ciekawostka.
„ O co zapytałby cię kot, gdyby mógł mówić w ludzkim języku?
1. „Dlaczego złościsz się, gdy drapię meble?”
2. „Dlaczego codziennie robisz mi setki zdjęć?”
3. „Dlaczego przyprowadzasz do mojego domu obcych?”
4. „Dlaczego nie mogę leżeć na laptopie?”
5. „Dlaczego głaskasz mnie, gdy ja już nie mam na to ochoty?”
6. „Dlaczego tak wariujesz, gdy nie możesz mnie znaleźć?”
7. „Dlaczego nie mogę wskakiwać na stół?”
8. „Człowieku, o co chodzi ci z tymi wszystkimi dziwnymi zasadami”?!
9. „Czy lubisz jak mruczę?”
10. „ Czy naprawdę mnie kochasz?”
Nawet jeśli nie możesz bezpośrednio odpowiedzieć na niektóre pytania swojego kota, nadal możesz całkiem dobrze słuchać tego, co ma ci do powiedzenia. Mruczenie to twoje wynagrodzenie za trud włożony w sprawianie kotu przyjemności. Potraktuj to jak dodatkowy bonus i zbieraj punkty na awans”.

Organizator i opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu „ANIMALS HALINÓW”
Małgorzata Cudny,
klasy IV-VIII

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.6/10 (67 votes cast)
Nigdy nas dość nie mają, za to je ludzie kochają, 9.6 out of 10 based on 67 ratingsPowrót do strony głównej