Ślubowanie klas I

1622 października 2009 roku odbyła sięuroczystość ŚLUBOWANIA KLAS I. Nie jednemu pierwszakowi strach zajrzałw oczy, czy sprosta zadaniom mu stawianym. Dzieci rozwiązywały zagadki, śpiewały piosenki, deklamowały wiersze. Przejęte swoją rolą i bardzo zaangażowane, ani się spostrzegły, gdy nadszedł czas uroczystego ślubowania i pasowania na ucznia.
Dokonała tego Pani Dyrektor Ewa Dziumak, która poprosiła dzieci o wykazanie się dodatkową wiedzą i zadawała trudne pytania związane z symbolami naszej szkoły.
I co dalej ?…..
… A dalej było tak…

Dzieci zdały egzamin śpiewająco i zostały włączone do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Halinowie. Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymały złote tarcze. Całą uroczystość obserwowali wzruszeni rodzice i koledzy z klas zerowych i starszych. Po tak emocjonujących przeżyciach czekała na pierwszaków nagroda – słodki poczęstunek w klasach.
Pani Dyrektor i Grono Pedagogiczne życzą wszystkim pierwszoklasistom samych sukcesów w nauce i radości z przebywania wśród szkolnej braci.

[Gallery not found]

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Ślubowanie klas I, 10.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej