4g czyta dzieciom

Dnia 1 marca 2018 roku uczniowie klasy 4g wybrali się do naszych przedszkolaków, aby poczytać im krótkie opowiadania o wiośnie. Było to kolejne przedsięwzięcie w ramach naszego klasowego wolontariatu. Najpierw uczniowie przeczytali maluchom opowiadania, które były na bieżąco omawiane. Następnie wspólnie z przedszkolakami zajęli się kolorowaniem obrazków. Cieszymy się, że udało nam się spędzić czas w tak sympatyczny sposób. Przedszkolaki bardzo ucieszyły odwiedziny starszych koleżanek i kolegów. Z pewnością wybierzemy się za jakiś czas do innych grup przedszkolnych z kolejnymi opowiadaniami. Organizatorem akcji byli rodzice uczniów klasy 4g z Panią Magdaleną Czajka na czele. Dziękuję za świetny pomysł i zaangażowanie w przygotowanie tej wspaniałej lekcji.
Wychowawca klasy 4g – PrzemysÅ‚aw Jurewicz

Rating: 8.8/10 (13 votes cast)
4g czyta dzieciom, 8.8 out of 10 based on 13 ratings