Akcja Nakrętka – bijemy rekordy!

W tym roku szkolnym uczniowie i ich rodziny, nauczyciele, pracownicy naszej szkoÅ‚y, spoÅ‚eczność parafialna z DÅ‚ugiej KoÅ›cielnej oraz mieszkaÅ„cy naszej gminy zebrali wspólnie 2 tony i 5 kg nakrÄ™tek. To nasz nowy rekord! W przyszÅ‚ym roku dalej zbieramy nakrÄ™tki dla Amelki Rak – mieszkanki naszej gminy. DziÄ™kujemy firmie Koma – naszemu odbiorcy nakrÄ™tek za życzliwÄ… współpracÄ™. Pragniemy też bardzo serdecznie podziÄ™kować wszystkim ofiarodawcom nakrÄ™tek, szczególnie uczniom, którzy przez caÅ‚y rok szkolny pamiÄ™tali o zbiórce.
Podziękowanie kierujemy również w stronę pracowników szkoły, którzy pomagali w składowaniu nakrętek do boksu, państwu Monice i Dariuszowi Baj za ogromne zaangażowanie w akcję oraz p. Mirosławowi Malka, który z własnej woli odwoził z nami zebrane nakrętki do skupu. Zachęcamy do dalszego zbierania nakrętek i dostarczania ich do szkoły. Pamiętajmy o Amelce w czasie wakacji!
Organizatorzy akcji: Małgorzata Cudny i Justyna Mirosz

Rating: 10.0/10 (6 votes cast)
Akcja Nakrętka – bijemy rekordy!, 10.0 out of 10 based on 6 ratings