Baśń Hansa Christiana Andersena pt. „Choinka” stała się punktem wyjścia do zajęć w ramach akcji CPCD w środę 8 grudnia 2015 roku. Nasi milusińscy z klasy IIb byli bardzo zaskoczeni, gdy okazało się, że specjalnie dla nich będą czytały panie bibliotekarki pracujące w Miejskiej Bibliotece Publicznej. O tym, z jaką uwagą słuchali można się przekonać, patrząc na zdjęcia poniżej. Miłym przerywnikiem w trakcie czytania były rozmowy z dziećmi na temat zwyczajów i tradycji bożonarodzeniowych. Na koniec spotkania dzieci otrzymały kolorowanki. Mamy nadzieję, że Pani Jadwiga Dudek oraz pani Mirosława Błaszczak jeszcze nieraz poczytają dzieciom w murach naszej biblioteki.

Rating: 6.9/10 (14 votes cast)
Cała Polska czyta dzieciom… we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Halinowie, 6.9 out of 10 based on 14 ratings