Reaguję na przemoc! – nasze sukcesy w konkursie literacko-profilaktycznym

Jaki jest współczesny świat? Na pewno pełen nowoczesnych technologii, ale niestety, nie brakuje w nim także przemocy domowej i rówieśniczej, cyberprzemocy, stalkingu, przemocy fizycznej, psychicznej, ekonomicznej, seksualnej czy po prostu zaniedbań środowiskowych… Z tego powodu tak istotne jest propagowanie działań profilaktycznych wśród młodzieży oraz wskazywanie osób czy instytucji, do których można się zwrócić o pomoc. Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Mrozach zaprosiły uczniów do udziału w konkursie polegającym na zredagowaniu opowiadania o tematyce dotyczącej zapobiegania negatywnym zachowaniom. Miało ono zawierać wskazówki, jak powinno reagować w powyższych sytuacjach, gdzie i do kogo można zwrócić się, by uzyskać wsparcie. W konkursie wzięły udział trzy uczennice, które podzieliły się swoją wiedzą na ten temat.
A oto wyniki:
Oliwia Kiczuk kl. VI c- I miejsce,
Oliwia Włodarczyk kl. VII d- III miejsce,
Martyna Mirosz kl. VII d- dyplom za udział.

Serdecznie gratulujemy!

Opiekunowie: Agnieszka Kupiec, Marlena Pilarska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
Reaguję na przemoc! - nasze sukcesy w konkursie literacko-profilaktycznym, 7.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej