Bezpieczeństwo to podstawa!

24 czerwca uczniów klasy 1d odwiedzili bardzo ważni goście – Pan Krzysztof, który jest strażakiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Miłosnej oraz Pan Grzegorz – ratownik medyczny oraz strażak z wymienionej jednostki. Panowie opowiadali dzieciom o pracy strażaka oraz pokazali umundurowanie i sprzęt jakim się posługują. Następnie Pan Grzegorz rozmawiał z uczniami na temat bezpiecznych wakacji oraz przybliżył uczniom zagadnienia z zakresu pierwszej pomocy. Na zakończenie spotkania Rodzice przygotowali wszystkim pyszną i zimną niespodziankę, która wywołała uśmiech na naszych twarzach.
Serdecznie dziękujemy za cenną lekcję, która na długo zapadnie w naszej pamięci.
Wychowawczynie: Justyna Mirosz, Ewa Mielcarz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (4 votes cast)
Bezpieczeństwo to podstawa!, 7.8 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej