Najlepsi uczniowie 2016/2017



Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2016/2017

Najlepsze wyniki w nauce Nagrodę Burmistrza Halinowa otrzymali
Laura Korczyk – 5,83
Kaługa Klaudia 5,58
Sylwia Tomaszewska- 5,58
Maja Goworko – 5,5
Adam Rudowicz – 5,5
Weronika Kuka- 5,42
Michał Maleńczyk – 5,42
Wera Kijewska – 5,4
Litwińczuk Bartek – 5,4
Adam Podgórski – 5,3
Magdalena Dobosiewicz 5,25
Zuzanna Murakowska – 5,25
Maja Woźniak – 5,25
Maria Zimna – 5.25
Aleksandra Kowalik – 5,2
Beniamin Kuśmider – 5,2
Mikołaj Oliszewski – 5,2
Lena Podrucka – 5,2
Paweł Woronowicz – 5,2
Maja Wójtowicz – 5,2
Gabriela Kania – 5,17
Aleksandra Pieńkowska– 5,17
Kacper Łukasiak 5,1
Wiktor Poślad 5,1
Natalia Romaniuk- 5,1
Zofia Rosołowska – 5,1
Hanna Tomaszewska- 5,1
Marta Andrusiuk – 5,08
Wiktoria Gładek – 5,08
Jan Gut – 5.08
Weronika Karkowska – 5.08
Laura Rosiak – 5,08
Mateusz Szuba – 5,08
Łukasz Zięcina – 5,08
Natalia Chudek – 5,0
Oliwia Jakubowicz – 5,0
Łukasz Kaźmierczak- 5,0
Daniel Lema – 5,0
Jagna Mańczyńska – 5,0
Kamila Perkowska – 5,0
Wiktor Podrucki – 5,0
Aleksandra Popławska – 5,0
Weronika Sado – 5,0
Joanna Smoderek – 5,0
Natalia Starzyńska- 5,0
Roksana Szulich – 5,0
Aleksandra Tyczyńska – 5,0
Martyna Zbroińska – 5,0
Kinga Zdunik – 5,0
Jakub Ziółkowski- 5,0
Amelia Zwierz – 5,0
Marta Kołodziejczyk – 4,92
Mateusz Kozioł – 4.92
Natalia Woźniak – 4,91
Oliwier Bondyra – 4.9
Katarzyna Boruc – 4,9
Karolina Jackiewicz – 4,9
Martyna Kobierska- 4,9
Kacper Pustoła- 4,9
Amelia Sarapata 4,9
Marcin Wróblewski – 4,9
Patrycja Wytrykowska- 4,9
Julia Niemczak – 4,83
Dominika Penszkal – 4,83
Emilia Ptaszek – 4,83
Bartosz Zbroiński 4,83
Natalia Bieńkowska- 4,8
Jagna Bojakowska- 4,8
Patrycja Mroczek – 4,8
Przemysław Ozimkowski – 4,8
Michał Galemba – 4,75
Mateusz Krzysztoszek – 4,75
Julia Michalska – 4,75
Oliwia Pasik – 4,75
Ewelina Pieńkowska – 4,75
Julia Rek – 4,75

















Laura Korczyk
Kaługa Klaudia
Sylwia Tomaszewska
Maja Goworko

Nagrodę Dyrektora ZSP w Halinowie otrzymali:

  • za bardzo dobre wyniki w nauce:

  • Laura Korczyk
    Kaługa Klaudia
    Sylwia Tomaszewska
    Maja Goworko
    Adam Rudowicz
    Weronika Kuka
    Michał Maleńczyk
    Wera Kijewska
    Bartek Litwińczuk

  • za szczególne osiągnięcia:

  • Maria Zimna
    Kamila Perkowska
    Magdalena Dobosiewicz

Wzorowe zachowanie

Klasa 4a
Aleksandra Kowalik
Patrycja Mroczek
Róża Puciłowska
Kinga Zdunik
Barbara Żelazek

Klasa 4b
Alicja Chabiera
Karolina Jankowska
Kacper Łukasiak
Julia Pieńkowska
Wiktor Poślad
Szymon Puciaty
Małgorzata Radomska
Amelia Sarapata

Klasa 4c
Lena Podrucka
Beniamin Kuśmider

Klasa 4d
Wera Kijewska
Mikolaj Oliszewski,
Zofia Rosołowska
Adam Rudowicz
Maja Wójtowicz

Klasa 5a
Michał Maleńczyk
Kamila Perkowska
Weronika Sado

Klasa 5b
Magdalena Dobosiewicz,
Wiktoria Gładek,
Bartosz Zbroiński

Klasa 5c
Marta Kołodziejczyk
Julia Masna
Laura Rosiak
Joanna Smoderek
Roksana Szulich

Klasa 5d
Marta Andrusiuk,
Gabriela Kania

Klasa 6a
Klaudia Kaługa
Bartłomiej Litwińczuk

Klasa 6b
Goworko Maja
Kuka Weronika
Tomaszewska Sylwia
Tyczyńska Aleksandra
Zbroińska Martyna
Zięcina Łukasz

Klasa 6c
Maria Zimna

Klasa 6d

Laura Korczyk
Aleksandra Popławska
Amelia Zwierz

Najlepsi uczniowie w I semestrze roku szkolnego 2016/2017

Najlepsze wyniki w nauce Wzorowe zachowanie 100%-owa frekwencja
Laura Korczyk 6d – 5,67
Weronika Kuka 6b– 5,42
Wera Kijewska 4d – 5,3
Zuzanna Murakowska 6b – 5,25
Sylwia Tomaszewska 6b – 5,25
Aleksandra Kowalik 4a – 5,10
Kacper Łukasiak 4b 5,10
Adam Rudowicz 4d – 5,10
Bartłomiej Litwińczuk 6a 5,08
Michał Maleńczyk 5a –5,08
Kamila Perkowska 5a– 5,08
Marta Andrusiuk 5d – 5,0
Klaudia Kaługa 6a 5,00
Łukasz Kaźmierczak 4c- 5,00
Beniamin Kuśmider 4c- 5,00
Julia Niemczak 6d – 5,00
Roksana Szulich 5c 5,0
Hanna Tomaszewska 4c- 5,00
Paweł Woronowicz 4a – 5,00
Weronika Karkowska 6c – 4,92
Wiktor Podrucki 6b – 4,92
Amelia Zwierz 6d – 4,92
Maja Goworko 6b – 4,91
Martyna Kobierska 4c- 4,90
Lena Podrucka 4c- 4,90
Natalia Romaniuk 4c- 4,90
Jan Gut 6c – 4,85
Magdalena Dobosiewicz 5b 4.83
Wiktoria Gładek 5b 4,83
Gabriela Kania 5d – 4,83
Aleksandra Popławska 6d – 4,83
Maja Woźniak 6d – 4,83
Martyna Zbroińska 6b – 4,83
Łukasz Zięcina 6b – 4,83
Jagna Bojakowska 4c- 4,80
Zuzanna Fatyga 4c- 4,80
Karolina Jackiewicz 4d – 4,80
Marcin Wróblewski 4d – 4,8
Kinga Zdunik 4a – 4,80
Przemysław Ozimkowski 6a 4,77
Marta Kołodziejczyk 5c 4,75
Mateusz Kozioł 6c – 4,75
Adrianna Pieńkowska 6d – 4,75
Julia Rek 5a – 4,75
Laura Rosiak 5c 4,75
Mateusz Szuba 6a 4,75
Aleksandra Tyczyńska 6b – 4,75

4a
1. Kowalik Aleksandra
2. Mroczek Patrycja
3. Puciłowska Róża
4. Woronowicz Paweł
5. Zdunik Kinga
6. Żelazek Barbara

4d
1. Oliwier Bondyra,
2. Karolina Jackiewicz,
3. Oliwia Jakubowicz,
4. Wera Kijewska,
5. Zofia Rosołowska,
6. Maja Wójtowicz
5a
1. Kamila Perkowska
2. Michał Maleńczyk
5b
1. Magdalena Dobosiewicz,
2. Wiktoria Gładek,
3. Bartosz Zbroiński
5c
1. Marta Kołodziejczyk,
2. Julia Masna,
3. Dominika Penszkal,
4. Grzegorz Pietrzyk
5. Laura Rosiak
6. Joanna Smoderek
7. Roksana Szulich
5d
1. Marta Andrusiuk,
2. Gabriela Kania
6a
1. Klaudia Kaługa,
2. Bartłomiej Litwińczuk

6b
1. Goworko Maja
2. Kuka Weronika
3. Tomaszewska Sylwia
4. Tyczyńska Aleksandra
5. Zbroińska Martyna
6. Zięcina Łukasz








Piwowarczyk Kacper 2a
Rafał Luśnia 2b
Paulina Oswald 2b
Goworko Jakub 2c
Siemieniak Patrycja 2c
Adam Kulik 2e
Karolina Zagórna 2e
Fatyga Maja 2f
Gut Krzysztof 2f
Kupisz Magdalena 2f
Studniarek Dominika 2f
Michał Bujalski 3a
Bojakowska Matylda 3c
Wiśniewski Aleksander 3c
Lena Chłopik 3d
Adrian Mirosz 3d
Jonasz Szymon 3e
Piotr Augustyniak 3f
Dawid Galemba 3f
Oliwia Łukaszuk 3f
Zofia Mataszek 3f
Marcel Szmejter 3f
Sylwia Jakubowicz 3g
Jagna Bojakowska 4c
Karolina Jankowska 4b
Kacper Łukasiak 4b
Szymon Puciaty 4b
Emilia Ptaszek 5b
Bartosz Matusik 5d
Goworko Maja 6b
Galemba Michał 6b
Gut Jan 6c
Laura Korczyk 6d
Filip Wieczorek 6d

Gratulujemy
Życzymy dalszych
sukcesów

120x120 logo