Najlepsi uczniowie I semestr 2017/2018



Najlepsze wyniki w nauce

Laura Korczyk – 5,64
Wera Kijewska – 5.45
Maja Wójtowicz – 5.45
Weronika Kuka – 5,43
Julia Jankowska – 5,36
Ewelina Parzyszek- 5,36
Wojciszko Barbara – 5,33
Kowalik Aleksandra – 5,27
Antoni Czajka – 5,27
Beniamin Kuśmider – 5,27
Michał Litwińczuk- 5,27
Aleksandra Pietrak – 5,27
Adam Podgórski – 5.27
Adam Rudowicz – 5.27
Bartłomiej Wieczorek – 5,27
Rafał Wieczorek – 5,27
Jakub Ziółkowski- 5,27
Kamila Perkowska – 5,25
Laura Rosiak – 5,25
Klaudia Kaługa – 5,21
Bartłomiej Litwińczuk – 5,21
Sylwia Tomaszewska – 5,21
Julia Michalska – 5,18
Mikołaj Oliszewski – 5,18
Wiktor Poślad – 5,18
Mateusz Ptaszyński, 5,18
Zofia Rosołowska – 5,18
Kinga Suchocka – 5,18
Norbert Szuba – 5,18
Oliwia Wiechetek – 5,18
Marta Andrusiuk – 5,17
Weronika Sado – 5,17
Maja Majewska – 5,10
Oliwier Bondyra – 5.09
Katarzyna Boruc – 5,09
Alicja Chabiera – 5,09
Jan Górecki – 5,09
Oliwia Jakubowicz – 5.09
Patryk Jerzak – 5,09
Natalia Ptaszek – 5,09
Szymon Walo – 5,09
Szymon Jonasz- 5,00
Zofia Jóźwik – 5,09
Natalia Romaniuk- 5,09
Hanna Tomaszewska- 5,09
Magdalena Dobosiewicz – 5,08
Maja Goworko – 5,08
Marta Kołodziejczyk – 5,08
Jagna Bojakowska- 5,00
Wiktoria Gładek – 5,00
Kaźmierski Adam – 5,00
Klara Kordek – 5,00
Daniel Lema – 5,00
Michał Maleńczyk – 5,00
Nikodem Momot – 5,00
Zuzanna Murakowska – 5,00
Adrianna Pieńkowska – 5,00
Filip Sikorski – 5,00
Dominika Starczyk, 5,00
Natalia Starzyńska- 5,00
Roksana Szulich – 5,00
Marcin Timofiejuk – 5,00
Woronowicz Paweł – 5,00
Bartosz Zbroinski – 5,00
Łukasz Zięcina – 5,00
Igor Żychaluk- 5,00
Gabriela Kania – 4,92
Bartosz Matusik – 4,92
Ewelina Pieńkowska – 4,92
Piotr Augustyniak – 4,91
Kacper Blicharz- 4,91
Krzysztof Całkowski – 4,91
Michał Ciuch – 4,91
Lena Chłopik – 4,91
Dawid Galemba – 4,91
Maja Jakubowicz – 4,91
Karolina Jankowska 4,91
Martyna Kobierska- 4,91
Patrycja Kosiorek – 4,91
Weronika Krzyżanowska – 4,91
Julia Michalska – 4,91
Mroczek Patrycja – 4,91
Zuzanna Pakuła – 4,91
Michał Pietroń, 4,91
Patrycja Wytrykowska- 4,91
Zofia Złotożyńska 4,91
Martyna Zbroińska – 4,86
Amelia Zwierz – 4,86
Julia Michalska 4,83
Dominika Penszkal – 4,83
Joanna Smoderek – 4,83
Natalia Bieńkowska- 4,82
Jakub Gawinek – 4,82
Weronika Grala – 4,82
Zuzanna Fatyga- 4,82
Krzysztof Jakubowski- 4,82
Łukasz Kaźmierczak- 4,82
Oliwia Kozioł – 4,82
Bartłomiej Krasiński – 4,82
Oliwia Łukaszuk 4,82
Paulina Kublik – 4,82
Lena Podrucka- 4,82
Szymon Puciaty – 4,82
Kacper Pustoła- 4,82
Julia Rek – 4,82
Amelia Sobczyk – 4,82
Julia Trzpil – 4,82
Helena Woronowicz – 4,82
Urszula Dorosz – 4,79
Weronika Karkowska – 4.79
Oliwia Lewandowska – 4,79
Maja Woźniak – 4,79

Wzorowe zachowanie

Klasa 4a
Oliwia Kozioł
Maja Majewska
Julia Michalska
Kinga SuchockaKlasa 4b
Julia Jankowska
Aleksandra Pietrak
Bartłomiej Wieczorek
Rafał WieczorekKlasa 4c
Bojakowska Matylda
Borucka Natalia
Górecki Jan
Jerzak Patryk
Krzysztoszek Weronika
Mironiuk Kornelia
Ptaszek Natalia
Redo Natalia
Sobczyk Amelia
Wiśniewski Aleksander
Wojciszko Barbara
Woronowicz Helena
Woś Blanka
Żelazek JanKlasa 4d
Lena Chłopik
Klara Kordek
Weronika Krzyżanowska
Oliwia Wiechetek

Klasa 4e
Ewelina Parzyszek

Klasa 4f
Dominika Starczyk

Klasa 4g
Maja Jakubowicz
Sylwia Jakubowicz
Zofia Jóźwik
Patrycja Kosiorek
Weronika PustołaKlasa 5a
Boruc Katarzyna
Dołowy Tomasz
Kowalik Aleksandra
Mroczek Patrycja
Puciłowska Róża
Zdunik Kinga
Żelazek BarbaraKlasa 5b
W. Beczek
A. Chabiera
W. Grala
K. Jankowska
P. Kublik
K. Łukasiak
A. Ostrowska
W. Poślad
Sz. Puciaty
M. Radomska
J. TrzpilKlasa 5d
Oliwia Jakubowicz
Wera Kijewska
Mikołaj Oliszewski
Adam Rudowicz,
Maja Wójtowicz

Klasa 6a
Perkowska Kamila
Weronika Sado
Michał Maleńczyk

Klasa 6b
Magdalena Dobosiewicz
Wiktoria Gładek
Bartosz ZbroińskiKlasa 6c
Michał Chruśliński
Marta Kołodziejczyk
Julia Masna
Dominika Penszkal
Grzegorz Pietrzyk
Laura Rosiak
Joanna Smoderek
Roksana SzulichKlasa 6d
Marta Andrusiuk
Gabriela KaniaKlasa 7a
Klaudia Kaługa
Bartłomiej Litwińczuk

Klasa 7b
Maja Goworko
Weronika Kuka
Sylwia Tomaszewska
Aleksandra Tyczyńska
Martyna Zbroińska
Łukasz Zięcina

Klasa 7c
Maria Zimna

Klasa 7d
Julia Niemczak,
Oliwia Pasik

100%-owa frekwencja

Wiktoria Dziewulska
Julia Andrzejczyk
Maksymilian Łabędź
Dawid Zaprzała
Weronika Kaniuk
Oliwia Kiczuk
Piotr Wyka
Szymon Bałdyga
Jakub Cieślik
Wójtowicz Aleksandra
Budny Julia
Orski Piotr
Jerzak Adam
Zarzycka Wiktoria
Łabędź Zuzanna
Mikołaj Jarzębski
Andrusiuk Antonina
Kalinowska Wiktoria
Ruciński Karol
Ruciński Rafał,
Oliwia Włodarczyk
Gabriela Foryś
Adam Kulik
Karolina Zagórna
Michał Bujalski
Kinga Suchocka
Julia Jankowska
Aleksandra Pietrak
Krzysztof Całkowski
Bartosz Makowski
Marcin Timofiejuk
Julia Masna
Oliwia Jastrzębska
Michał Litwińczuk
Ewelina Parzyszek
Igor Żychaluk
Dawid Galemba
Oliwia Łukaszuk’
Mateusz Ptaszyński
Marcel Szmejter
Adam Kowalik
Maciej Balcerowski
Damian Kosiorek
Julia Trzpil,
Kamil Starzyński
Liwia Kwiatkowska
Patrycja Wytrykowska
Maciej Zagórny
Oliwia Gajewska
Kamil Czernik,
Paulina Kołodziejska,
Piotr rudnik,
Łukasz Smoderek,
Mateusz Smoderek,
Mateusz Sowiński
Julia Niemczak
Michał Galemba
Marcela Terlecka
Hubert Radzio

 


Wszystkim uczniom gratuluję tak udanego I semestru i życzę dalszych sukcesów.

Dyrektor ZSP
Lidia Kołakowska