Stadiony stolicy z Respektem

W dniach 3 i 5 listopada 2015r. uczniowie z klas 6b i 6c oraz 4a i 5b pod opieką swoich wychowawców wyruszyli do stolicy na zwiedzanie dwóch największych stadionów piłkarskich w Warszawie – PGE NARODOWY oraz STADIONU LEGII WARSZAWA. W obu przypadkach doświadczeni przewodnicy przybliżyli młodym słuchaczom historię powstania obu obiektów. Nasi wychowankowie mieli szansę poczuć atmosferę piłkarskiej szatni, zasiąść na ławkach rezerwowych oraz wejść na płytę boiska. Zwiedzili też miejsca dla gości VIP, strefę pracy dziennikarzy komentujących mecze, obejrzeli „ Galerię Mistrzów”. Duże emocje wzbudziły sale konferencyjne (nie obyło się bez sesji fotograficznej) oraz pobyt na najsłynniejszej trybunie Legii W- wa – „Żylecie”.

Największym zaangażowaniem musieli wykazać się na stanowisku pomiaru głośności, gdzie dwukrotnie sprawdzili siłę swego dopingu. Pobyty na stadionach urozmaicały im konkursy wiedzy o sporcie oraz pamiątkowe fotografie(nie obyło się bez zakupu gadżetów w firmowym sklepie Legii).
Te pełne wrażeń atrakcje zapewniła naszym uczniom Rada Rodziców SP, która sponsorowała przejazd autokarem, we współpracy z panem Adamem Stokowcem z kadry KS Respekt Halinów, który nie tylko towarzyszył nam podczas obu wyjazdów służąc swoją wiedzą i pomocą, ale pełnił też wdzięczną rolę fotoreportera. Dzięki jego zaangażowaniu otrzymaliśmy na koniec ciekawą fotorelację z obu wycieczek. Bardzo dziękujemy!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.2/10 (6 votes cast)
Stadiony stolicy z Respektem, 4.2 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej