Szkolny Dzień Życzliwości i Pozdrowień – fotorelacja

20 listopada z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy Szkolny Dzień Życzliwości i Pozdrowień (który przypada na 21). Tego dnia korytarze naszej szkoły były ozdobione sentencjami odnoszącymi się do tematu święta, a każdy uczeń i pracownik szkoły został obdarowany symbolem życzliwości – „życzliwymi buźkami”. Wielu uczniów odpowiedziało, także na naszą akcję pisania życzeń i pozdrowień do wybranej osoby. Kilka dni wcześniej została wystawiona specjalna „Skrzynka Życzeń i Pozdrowień”, do której można było wrzucać napisane przez siebie karteczki. Tego dnia wystarczyło uśmiechnąć się i być uprzejmym dla innych, by włączyć się w obchody tego święta. I chyba się udało – podnieśliśmy swoją życzliwość na nieco wyższy poziom!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.2/10 (6 votes cast)
Szkolny Dzień Życzliwości i Pozdrowień - fotorelacja, 7.2 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej