Klasa III D poznaje tajniki lotniska im. F. Chopina w Warszawie

Dnia 15 października 2015r. uczniowie z klasy III d wraz z wychowawczynią p. Katarzyną Świerczyńską oraz liczną grupą mam w roli opiekunek mieli możliwość uczestniczenia w wycieczce na Lotnisko im. F. Chopina w Warszawie. Pierwsza część odbywała się w siedzibie PLL LOT, gdzie dzieci poznały m.in. zasady prawidłowego pakowania bagażu, dowiedziały się, co można przewozić podróżując samolotem. Kolejny etap stanowiło zwiedzanie hangaru, gdzie oprócz kilku mniejszych samolotów znajdował się potężny Dreamliner, który niewątpliwie wywarł na wszystkich ogromne wrażenie. Po tych niezapomnianych widokach uczniowie wraz z opiekunami przewiezieni zostali na płytę lotniska, gdzie zwiedzali halę odlotów oraz podziwiali startujące samoloty z tarasu widokowego.
Na koniec załoga w postaci pilota i stewardessy pożegnała wszystkich, wręczając dzieciom upominki i dyplomy wzorowego pasażera. Pomimo faktu, iż uczniowie obecnej klasy III d odbyli w ciągu ostatnich dwóch lat kilkanaście wycieczek, tę na lotnisko uznali za najbardziej udaną i godną polecenia innym.

Wychowawczyni Katarzyna Świerczyńska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.4/10 (5 votes cast)
Klasa III D poznaje tajniki lotniska im. F. Chopina w Warszawie, 6.4 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej