Święty Mikołaj w oczach współczesnych dzieci – konkurs plastyczny.

Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej, której hasło brzmiało: „Święty Mikołaj w oczach współczesnych dzieci – i Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Komisja oceniając prace zwróciła uwagę w sposób szczególny na: nawiązanie do tradycji chrześcijańskiej, kreatywność, estetykę, wkład pracy, zilustrowanie przez dzieci wrażliwości na ludzką biedę i zaangażowanie się w pomoc potrzebującym. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wpłynęły 73 prace. Według naszej oceny wszyscy wykazali się wielką wrażliwością i znakomitą wyobraźnią twórczą. Najpiękniejsze prace zostały wysłane do udziału w ogólnopolskim konkursie.
Zobacz wyniki konkursu.

Rating: 7.9/10 (15 votes cast)
Święty Mikołaj w oczach współczesnych dzieci - konkurs plastyczny., 7.9 out of 10 based on 15 ratings