Akademia z okazji NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

„Aby człowiek wiedział dokąd idzie, musi wiedzieć skąd przychodzi…”
Dnia 10 XI 2015 roku, ubrani na galowo uczniowie i nauczyciele, z biało-czerwonymi kokardami na piersiach, obejrzeli w sali gimnastycznej montaż słowno – muzyczny pt. „A gdy wolności przyszedł czas…” przygotowany przez p.Iwonę Wierzbicką, p. Magdalenę Rudnik i p. Zdzisława Nadrowskiego z okazji 97 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Chór szkolny oraz uczniowie klas 4d i 5b zaprezentowali zebranym piękne wiersze i pieśń o treści patriotycznej. Podniosłego charakteru nadała też akademii grająca na trąbce Roksana Szulich z klasy 4c oraz prezentacja multimedialna pt. „Pierwsza Brygada” i „Poland is beautiful”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (8 votes cast)
Akademia z okazji NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI, 7.6 out of 10 based on 8 ratingsPowrót do strony głównej