Sportowa Debata

Dnia 9.XI.2015 roku uczniowie klas: 4b, 4d, 5d, 6c i 6d oraz reprezentujące ich 3-osobowe zespoły, spotkali się w sali gimnastycznej przy Sportowym Okrągłym Stole.
Tegoroczna debata, dotycząca „Plusów i minusów lekcji wychowania fizycznego w naszej szkole”, stanowi kontynuację ogólnopolskiego programu „WF z klasą”, do którego nasza placówka przystąpiła w ubiegłym roku szkolnym. Debatę, podczas której padło wiele ciekawych uczniowskich propozycji, przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: p. Kamila Sielecka, p. Karol Trojniel, p. Przemysła Jurewicz, a swoją obecnością zaszczyciły: p. Lidia Kołakowska – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie oraz p. Katarzyna Targońska i p. Krystyna Szmurło z Urzędu Miasta w Halinowie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.6/10 (8 votes cast)
Sportowa Debata, 5.6 out of 10 based on 8 ratingsPowrót do strony głównej