W klasie II e „Cała Polska Czyta Dzieciom”

Kontynuując rozpoczętą w ubiegłym roku akcję „Cała Polska Czyta Dzieciom” , 26 października w poniedziałek zaprosiliśmy do nas tatę Michała. Pan, razem ze swoim synem wybrał książkę „Wielkie urodziny Bolka i Lolka” – wyjątkowe, uwspółcześnione opowiadania wydane w 50 urodziny bohaterów. Ta niezwykła, pełna humoru lektura bardzo podobała się uczniom. Z zainteresowaniem i uśmiechem na twarzy słuchali opowieści o kolejnych psotach pomysłowych urwisów, wyciągali wnioski dla siebie na przyszłość, zdobywali wiedzę na różne tematy.
Bardzo dziękujemy Tacie Michała za miłe spotkanie, piękne czytanie i poświęcony nam czas. Jednocześnie zachęcamy kolejnych Rodziców do odwiedzenia naszej klasy w charakterze lektora.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (6 votes cast)
W klasie II e „Cała Polska Czyta Dzieciom”, 5.0 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej