Pamięci św. Jana Pawła II

Dnia 16.10.2015r odbył się dla klas I- III apel poświęcony rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Podczas tej uroczystości uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie sceny z życia Św. Jana Pawła II. Prezentację przygotował i opowiedział ks. Przemek Połomski. W części artystycznej 3 uczennice: Kinga Zdunik, Paulina Oswald i Magdalena Czerkas, zaprezentowały wiersze religijne, które recytowały w ramach konkursu recytatorskiego „Usłysz Panie Moje Słowa”. Na koniec, po krótkim przemówieniu P. Dyrektor Lidii Kołakowskiej wszyscy uczniowie i nauczyciele zaśpiewali ulubioną pieśń oazową Jana Pawła II – „Barkę”. Całej uroczystości blasku dodawały prace plastyczne dzieci- wykonane na szkolny konkurs plastyczny: „Św. Jan Paweł II- papież rodziny”. Dzień ten przypomniał nam wszystkim, że każdy człowiek może zostać świętym i wszyscy możemy do świętości dążyć.
Osoby odpowiedzialne: E. Szulik, Ks. Przemek Połomski, Joanna Gójska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (11 votes cast)
Pamięci św. Jana Pawła II, 8.5 out of 10 based on 11 ratingsPowrót do strony głównej