Akcja „Cała Polska czyta dzieciom” po raz kolejny w naszej szkole…

Dnia 7 października 2015r. w bibliotece odbyło się pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie, w ramach ogólnopolskiej kampanii, propagującej czytelnictwo wśród dzieci. Tym razem do wspólnego czytania zaprosiliśmy Panią Dyrektor Lidię Kołakowską. Uczniowie klasy 2f wraz z wychowawczynią z radością wysłuchali bajki „O Kaprysi-Gabrysi”. Humorystycznie i pouczająco przedstawione przygody tytułowej bohaterki sprawiły, że dzieci świetnie się bawiły. Bardzo dobrze odpowiadały też na pytania związane z tekstem. Drugoklasiści opuścili bibliotekę z uśmiechem na buziach. W ramach pracy domowej przygotują ilustracje do poznanej przez siebie bajki. Następne spotkanie już za tydzień ….

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (16 votes cast)
Akcja „Cała Polska czyta dzieciom” po raz kolejny w naszej szkole…, 9.3 out of 10 based on 16 ratingsPowrót do strony głównej