Spotkanie z policjantem w klasach I – III

Jak co roku, zaprosiliśmy Panów Policjantów z Komisariatu Policji w Halinowie, aby przeprowadzili pogadankę z uczniami klas I – III, z zakresu bezpieczeństwa na drodze. Przed końcem września funkcjonariusze kom. Janusz Czerwiński oraz sierż. szt. Mariusz Lipski odwiedzili naszą szkołę dwukrotnie. Podczas spotkań Policjanci przypomnieli zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, uczulili na konieczność wyposażenia ubiorów i plecaków w elementy odblaskowe. Przestrzegali najmłodszych przed zabawami w pobliżu jezdni. Poruszali również tematy dotyczące bezpiecznego zachowania się w szkole i w domu oraz zwrócili uwagę na zasadę ograniczonego zaufania. Uczniowie z zaangażowaniem uczestniczyli w spotkaniach, zadawali pytania, dzielili się swoimi doświadczeniami.
Wierzymy, że utrwalona podczas spotkania wiedza przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa naszych uczniów.
Bardzo dziękujemy Panom Policjantom kom. Januszowi Czerwińskiemu oraz sierż. szt. Mariuszowi Lipskiemu za poświęcony nam czas.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.8/10 (4 votes cast)
Spotkanie z policjantem w klasach I - III, 5.8 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej