Na Końcu Wsi… – wycieczka edukacyjno-rekreacyjna.

23 września klasy 2e i 2f wyjechały na wycieczkę edukacyjno-rekreacyjną do gospodarstwa agroturystycznego w Brzozówce. Na miejscu czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. Każdy z uczestników mógł własnoręcznie ozdobić doniczkę lub szkatułkę ciekawą techniką plastyczną – decoupage, uczestniczyć w wesołych zawodach sportowych, zwiedzić zagrody ze zwierzętami gospodarskimi i doić krowę. Na zakończenie całodniowych zmagań na wszystkich czekała pieczona na ognisku kiełbaska. Trzeba przyznać, że apetyt dopisał, ponieważ kiełbaski rozeszły się jak świeże bułeczki. Ze smutkiem wracaliśmy do domów, ale za to z pięknymi prezentami i cudownymi wspomnieniami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (17 votes cast)
Na Końcu Wsi… - wycieczka edukacyjno-rekreacyjna., 7.6 out of 10 based on 17 ratingsPowrót do strony głównej