Czas wakacji już za nami…

     Od roku szkolnego 2015/2016 nasza placówka funkcjonować będzie pod nazwą Zespół Szkolno-Przedszkolny, którego dyrektorem jest p. Lidia Kołakowska, a wicedyrektorem p. Ewa Kupiec.
Inauguracja roku szkolnego odbyła się 1 września i jak zawsze rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły przez poczt w składzie: Aleksandra Pazio z klasy 6c, Jan Krążel z klasy 6d, Monika Marczyk z klasy 6d. Po odśpiewaniu hymnu głos zabrała dyrektor Lidia Kołakowska. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Burmistrz Halinowa Adam Ciszkowski, kierownik referatu Oświaty i Polityki Społecznej Kataryna Targońska, proboszcz parafii w Halinowie ksiądz Rafał Szewczyk, wikary parafii Długa Kościelna ksiądz Michał Domagała.

   Dyrekcja oraz grono pedagogiczne Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
życzą uczniom udanego roku szkolnego 2015/2016,
który Minister Edukacji Narodowej ogłosiła Rokiem Otwartej Szkoły.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.1/10 (16 votes cast)
Czas wakacji już za nami..., 6.1 out of 10 based on 16 ratingsPowrót do strony głównej