„Złota kaczka” – warszawska legenda w Teatrze Rampa w Warszawie

01Dnia 10 lutego 2011 roku uczniowie klas piątych pod opieką wychowawców wybrali się na wycieczkę do Teatru Rampa na spektakl muzyczny pt. „Złota kaczka”.

06Uczniowie obejrzeli baśniową i rozśpiewaną historię o złotej kaczce, gdzie dobro zwycięża ze złem. Dowiedzieli się, że władza i bogactwo nie czynią ludzi szczęśliwymi, a często sprawdza się przysłowie, że „Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”. Występ aktorów został wzbogacony elementami warszawskiego humoru oraz folkloru, a także piosenkami w aranżacji Piotra Rubika.

[Gallery not found]

Uczniowie spędzili trochę czasu na świeżym powietrzu, gdzie mieli możliwość zintegrowania się na placu zabaw położonym nieopodal Teatru Rampa. Wszyscy świetnie się bawili na huśtawkach, zjeżdżalniach i zestawach sprawnościowych.

Oraganizatorzy:
N. Skurski, R. Parobczak,
M. Rudnik, K. Sielecka.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
„Złota kaczka” - warszawska legenda w Teatrze Rampa w Warszawie, 10.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej