Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Jak każdego roku uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczął polonez w wykonaniu klas trzecich. Następnie pani dyrektor Ewa Dziumak przedstawiła podsumowanie roku szkolnego – opowiedziała o najważniejszych wydarzeniach, w których udział brali nasi gimnazjaliści oraz ich osiągnięciach i sukcesach. Następnie zaś rozdane zostały nagrody dla uczniów, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,75. Wręczone zostały również nagrody dyrektora dla uczniów, którym udało się osiągnąć średnią powyżej 5,0 oraz stypendia przyznane przez pana burmistrza Adama Ciszkowskiego.

Ponadto nagrody otrzymali także trzecioklasiści, którzy uzyskali najwyższe wyniki na egzaminie gimnazjalnym. Jak co roku książkami nagrodzeni zostali także sportowcy. Podziękowania otrzymały też trzecioklasistki, które aktywnie pracowały w szkolnym wolontariacie.
Pani dyrektor podziękowała również za współpracę ks. Markowi Jeznachowi i p. Marii Lipiec, którzy odchodzą z naszej szkoły, a także p. Jolancie Pieńkowskiej, która przez wiele lat pełniła funkcję przewodniczącej Rady Rodziców.
Po wszystkich podziękowaniach i życzeniach uczniowie udali się do klas, gdzie otrzymali od wychowawców świadectwa.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (15 votes cast)
Zakończenie roku szkolnego 2014/2015, 7.8 out of 10 based on 15 ratingsPowrót do strony głównej