Pasowanie na czytelnika

Tradycją naszej szkoły jest uroczystość „Pasowania na czytelnika”. W tym roku odbyła się ona 29.04.2015 r. Podczas tej uroczystości wszyscy pierwszoklasiści zostali symbolicznie przyjęci w poczet czytelników przez panie bibliotekarki w obecności starszych kolegów i koleżanek oraz pani dyrektor. W części artystycznej pt. „Krasnoludki” wystąpili uczniowie klas drugich przygotowani przez swoich wychowawców. Mali artyści przenieśli nas w świat baśni i bajek. W związku z dużą liczbą klas I odbyły się dwa występy wg jednego, wspólnego scenariusza. W jednym brały udział kl. IIa i kl. IIb, a w drugim kl. IIc i kl. IId. Uroczystość zakończyła się rozdaniem upominków. Pierwszoklasiści dostali w prezencie zakładki do książek, które zostały wykonane przez uczniów klas trzecich i ich wychowawców.

Wychowawcy klas II:
B. Fruba, E. Jerzak, A. Podbielska, K. Świerczyńska


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/10 (11 votes cast)
Pasowanie na czytelnika, 4.3 out of 10 based on 11 ratingsPowrót do strony głównej